Bližší informace

Dětská akademie pohybu z. s. pořádá letos již 6. ročník letního dětského pobytu a již 4. ročník v areálu Spálený mlýn známý pod názvem  1 team camp aneb Tábor snů a věčných překvapení! Tábor je určena pro holky i kluky ve věku 6 - 17 let. Celých 8 dnů budou plné zábavy a skvělé show. Účastníci budou v jednom kole nových zážitků. Děti si mohou každý den vybírat ze speciální nabídky tu aktivitu, která je nejvíce baví (dílnička, tvoření, hudebka, tanec, hry, fotbal, různé druhy cvičení jako aerobik, tabata, zumba a spoustu dalšího).

PRO MENŠÍ DĚTI MOŽNOST VYUŽITÍ v rámci našeho tábora MamaClub. Skupinka, o kterou se bude starat naše táborová máma, která jim bude k dispozici a oporou po celý tábor. Některé části programu budou této skupince speciálně upraveny, aby byly vhodné jejich věku a tábor si tak více užily. Vhodné především pro menší děti, které jsou na táboře poprvé (doporučený věk 6 - 8 let)

Jsme jako jedna rodina, o děti pečujeme jako o vlastní a každoročně odjíždí se spoustou nezapomenutelných zážitků.

Termín:   15. 8. - 22. 8. 2021

Další informace:

O děti se stará tým profesionálních vedoucích, kteří mají s prací s dětmi velké zkušenosti. Nové praktikanty pečlivě vybíráme a zaškolujeme.

Stravování:

Stravování během celého pobytu zajišťuje zkušený táborový kuchař. Pro děti je zajištěno jídlo 6x denně (snídaně, svačina, oběd - polévka a hlavní jídlo, svačina, večeře - hlavní jídlo a večerní svačina - pro ty, kdo bude chtít a mít po večeři stále hlad) a pitný režim. Pozn. V případě, že má Vaše dítě nějakou speciální dietu, dejte nám prosím vědět! Dětem s sebou můžete nabalit i něco na chuť - sušenky, oplatky, ... Prosím NE jídlo, které by se mohlo zkazit!!! V místě bude také možné si něco takového i koupit, a to buď v obchůdku, nebo v bufetu).

Doprava: 

Vlastní. 

UBYTOVÁNÍ

Děti budou ubytované v chatkách pro 4 - 5 osob. Před samotným ubytováním jsou v programu naplánované seznamovací hry, díky kterým si děti rychle a snadno najdou nové kamarády a až po tomto seznámení budou rozděleny do chatek, dle svého rozhodnutí. Lůžkoviny včetně povlečení jsou pro děti zajištěné. Sprchy a toalety jsou společné v hlavní zděné budově.