1 TEAM SUMMER CAMP - DALŠÍ INFORMACE

NÁSTUP A UKONČENÍ POBYTU

Nástup na tábor je mezi 15:00 - 16:00 hodinou ve Spáleném mlýně v Rešicích. Poté proběhne rozloučení s rodiči, organizační věci a v 16.30 hodin je oficiální zahájení + TEAM SUMMER CAMPU. Ukončení tábora je v 11 hodin.

UBYTOVÁNÍ

Děti budou ubytované v chatkách pro 4 - 5 osob. Před samotným ubytováním jsou v programu naplánované seznamovací hry, díky kterým si děti rychle a snadno najdou nové kamarády a až po tomto seznámení budou rozděleny do chatek, dle svého rozhodnutí. Lůžkoviny včetně povlečení jsou pro děti zajištěné. Sprchy a toalety jsou společné v hlavní zděné budově.

STRAVOVÁNÍ

Stravování během celého pobytu zajišťuje zkušený táborový kuchař. Pro děti je zajištěno jídlo 6x denně (snídaně, svačina, oběd - polévka a hlavní jídlo, svačina, večeře - hlavní jídlo a večerní svačina - pro ty, kdo bude chtít a mít po večeři stále hlad) a pitný režim. Pozn. V případě, že má Vaše dítě nějakou speciální dietu, dejte nám prosím vědět! Dětem s sebou můžete nabalit i něco na chuť - sušenky, oplatky, ... Prosím NE jídlo, které by se mohlo zkazit!!! V místě bude také možné si něco takového i koupit, a to buď v obchůdku nebo v bufetu).

INFORMACE O AREÁLU

Areál, kterým protéká řeka se nachází uprostřed lesa. Je to ideální a nádherné místo pro odpočinek. V areálu jsou 2 zděné budovy. V jedné budově se nachází kuchyň a jídelna, která zároveň slouží i jako společenská místnost. V této budově se nachází také sprchy a toalety. V druhé budově je táborový bufet, kde si děti budou moci koupit nějakou sladkost, zmrzlinu, atd. V areálu se dále nachází dřevěné chatky, bazén i ohniště.

PROGRAM

Podrobný program a harmonogram se dozví děti až na místě, již teď ale můžeme prozradit, že bude bohatý a každý den bude v jiném stylu. Děti budou rozděleny do skupin podle věku, ale také do smíšených družstev na celotáborovou hru. V jedné části každého dne si děti budou moct vybrat z více aktivit: • tvořivá dílnička - výrobky, oblečení, malování a spoustu dalšího • hudební kroužek - budeme zpívat, učit se písničky a možná vznikne i táborová kapela • umělecky kroužek - seznámeni s herectvím, moderováním či modelingem • pohybový kroužek - taneční, cvičební, zumba nebo aerobik • sportovní kolektivní hry - fotbal, vybíjená, sportovní soutěže • Některé dny budou speciální - Barvám neutečeš, Vánoce apod..... Děti se mohou také těšit na speciální večerní programy, diskotéky a samozřejmě večerní táborák.