Dotazník DÍVKA ČR

Ahoj holky,

vím, že se pořád opakuji, ale ještě jednou bych VÁM chtěla poděkovat za letošní ročník Dívky České republiky. Na jednu stranu byl plný prekérek, na druhou stranu to byl pro mě nejsilnější ročník. A to díky VÁM. Díky tomu, že jste nebyly soupeřky, ale jeden team a kamarádky. Letos jsme si to udělali naprosto výjimečné a moc jsem si to s vámi užila a jsem vděčná za každou z VÁS, kterou jsem mohla poznat. Opravdu to letos neberu jako soutěž, ale spíše jako projekt, který nás všechny posunul dál.

Jelikož se ve mě odehrávají neustále nějaké změny (po našem pokecu už mě trošku znáte) a neustále mám skrz dívku různé nápady, otázky, napadlo mě udělat takový dotazník, na který bych byla moc vděčná, kdybyste mi odpověděli.

Pokud chcete, může být anonymní. Pouze budu ráda za VAŠE odpovědi. Nemusí to vůbec nic znamenat - ale může! Je to krátké, pošlete mi to prosím do zítřejšího večera, ideálně samozřejmě ještě dnes! Jsem zvědavá! :)

Vaše ÁŇA :)

ZAČÍNÁME!!! :)

  1. Kdyby sis mohla vybrat ze dvou variant a opravdu bys musela odpovědět na jednu nebo druhou, co by sis více přála, kdybychom Ti dali na výběr - buď jedna z vás vyhraje vítězku Dívky ČR - můžeš to být Ty, ale také to může být kterákoli jiná z finalistek  a vyhraje hlavní výhru zájezd do Ameriky dle domluvy a další věci nebo varianta 2 - by jedna z vás vyhrála Dívku - opět můžeš to být Ty a nebo některá z dívek, dostala by klasicky spoustu cen apod,, ale místo Ameriky byste společně  vyhrály další soustředění pro všechny finalistky (nějaké peckovní a finance na Ameriku by se použily na soustředění/dovču pro všechny) a automaticky byste postoupily do dalšího ročníku, kde by se volila Dívka ČR desetiletí a účast v projektu by sis mohla užít ještě příští rok, kde se odehraje velká show na oslavu 10. ročníku a takové rozloučení s dívkou, jaká byla doteď.. 

Pokud chceš, aby to bylo anonymní, nepodepisuj se.... pokud se chceš podepsat, někam to napiš! :D