O projektu

REALIZACE CESTY ZÁVODNÍHO TEAMU CVICSNAMI.CZ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V INTERPRETAČNÍM UMĚNÍ "WORLD CHAMPIONSHIP OF PERFORMING ARTS" 

Jmenuji se Aneta Kuklínková a jsem zakladatelkou a trenérkou závodního teamu aerobiku s názvem Cvicsnami.cz. Náš team má již dlouholetou historii. Začínali jsme a   9 let jsme závodili pod tělovýchovnou jednotou Fit klub Blansko. Před třemi lety (v roce 2013) jsme se osamostatnili a založili svůj vlastní team s názvem Cvicsnami.cz pod neziskovou organizací Dětská akademie pohybu.

Za 12 letou kariéru jsme s tímto teamem získali v rámci závodů a soutěží v České republice několik ocenění. To největší jsme však zažili v sobotu 26. listopadu 2016, kdy náš závodní team Cvicsnami.cz s choreografií Český slavík postoupil na Mistrovství světa v interpretačním umění, které se uskuteční 30. 6. - 9. 7. 2017 přímo v Hollywoodu v USA.

Jsme za tuto příležitost velmi vděční, ale cesta za vytouženým úspěchem a cílem teprve začíná.

Celý team teď čeká dlouhá a náročná příprava. Jedna z nejdůležitějších věcí, která nás může posunout blíž k našemu snu a úspěchu i mimo Českou republiku a Evropu je zajištění finanční stránky. Aerobik jako takový není, bohužel, v České republice státem ani jinými organizacemi moc podporovaný sport. Většinou si sportovní kluby všechny zahraniční cesty na evropské a světové soutěže hradí samy, a proto jsme se i MY jako TEAM rozhodli NEVZDÁT SE, BOJOVAT a na tuto naši vysněnou cestu do Hollywoodu si "VYDĚLAT" díky speciálnímu projektu, který vytváříme. Součástí tohoto projektu je také dokumentace celé cesty za tímto snem - zveřejnění informací o všem, co předcházelo naší účasti, co se dělo v průběhu příprav, co nás čeká a nemine a samozřejmě i online reportáže přímo z USA.

Všechny slečny, které jsou součástí tohoto týmu, které jsou neskutečně silnou partou, vzájemně se podporují a v každé situaci drží při sobě, si realizaci této cesty upřímně zaslouží. Makají na sobě ve všech směrech. Trénují a vzdělávají se každý den, a to nejen co se týká fyzické kondice, ale také osobního rozvoje a psychiky. Už teď v jejich věku ví, jak důležité je myslet pozitivně a věřit si. Aerobik, stejně jako ostatní sporty, už nejsou pouze o náročné fyzické přípravě, ale také o těchto dalších aspektech. Pokud jsou všechny tyto stránky v rovnováze a není ani jedné z nich přidávána vyšší hodnota, pak se úspěch vždy dostaví - tímto se řídí i celý náš tým Cvicsnami.cz a proto věříme, že Vám za Vaši podporu poděkujeme v červenci 2017 přímo z Hollywoodu.

Jsme na děvčata právem pyšné, stejně jako jejich rodiče. Za poslední dobu udělaly obrovský pokrok. Budeme velmi vděční, pokud budete naši cestu sledovat, podporovat a třeba se v nás i inspirovat.

Děkujeme VŠEM našim příznivcům.


ÚVODNÍ SLOVO PRO PARTNERY

Celý projekt je netradiční příležitostí ke zviditelnění Vaší firmy. Zároveň Vám zajišťuje publicitu v souvislosti se záštitou "dobré věci" a podporou sportu u dětí, mládeže a dospívajících. 

V době, kdy průzkumy ukazují na zvyšující se počet obézních dětí a dospělých, nemocných cukrovkou, rakovinou a dalšími chorobami z nezdravého stravování a nedostatku pohybu, kouření a užívání drog, si klademe za cíl přispět pomocí tohoto projektu k ozdravění populace pomocí vzorových příkladů v podobě účastnic nebo sportovkyň projektu. Věkové kategorii dospívajících, které nejvíce hrozí nebezpečí drogové závislosti - a to nejvíce z nudy - dává motivaci nudě nepropadnout. Tímto projektem chceme ukázat, že dostávají možnost zúčastnit se činnosti, která je bude bavit a ve které mohou něčeho dosáhnout. 

Projektem "Cesta za naším snem" a jeho zábavnou formou chceme zkrátka rozhýbat a inspirovat všechny příznivce jakéhokoliv sportu, aby měli pevnou vůli a šli si za svým snem, stejně jako naše slečny. Na straně druhé, chceme díky tomuto projektu vést všechny k disciplíně, osobnímu rozvoji, chceme napomáhat při utváření aktivního a zdravého životního stylu, aj. 

Cíle projektu: 

- upozornit na podporu sportu pro děti, mládež a dospívající 

- inspirovat a motivovat ostatní v plnění jejich snů, vizí a cílů 

- poukázat na výsledek zdravého životního stylu nejen ve sportu 

- ukázat všem jakou sílu a hodnotu má osobní rozvoj, pozitivní myšlení a víra v sebe sama 

- splnit sen závodnímu týmu díky Vaší podpoře projektu 

Propagace projektu: 

- pořádání nejrůznějších sbírek, cvičebních akcí, dětských akcí, přednášek, koncertů, .. - celou realizaci projektu a informace o naší cestě je možné sledovat na našich webových stránkách, na sociálních sítích i na youtube kanále, kde budeme pravidelně přidávat různé příspěvky 

- podpora projektu známými osobnostmi 

Děkujeme za váš čas a pozornost věnovanou tomuto projektu.