Pravidla dětských kurzů

PRAVIDLA PRO ROK 2018/2019

PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE DO KURZU

Přihlásit své dítě můžete do kurzu pouze přes email ve tvaru jméno a příjmení dítěte, jeho datum narození a bydliště. Nezapomeňte také připsat Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Do předmětu emailu napište název kurzu a město, kde kurz probíhá. Tyto informace zašlete na email info.cvicsnami@gmail.com. V případě, že Vámi vybraný kurz nabízí pro rodiče vyzvedávání nebo převádění dětí z družiny nebo ze školky naší lektorkou, připište do emailu k přihlášce také informaci, zda máte o tuto možnost vyzvedáván/převádění zájem či nikoliv. Obratem na Váš email Vám potvrdíme přijetí přihlášky. Pokud se tak nestane do 3 pracovních dnů, kontaktujte nás na telefonní číslo +420 777 471 186.

PRVNÍ UKÁZKOVÁ LEKCE

Po přihlášení dítěte do kurzu a následném potvrzení přihlášky naší koordinátorkou Vás rádi uvidíme na první ukázkové lekci, která je vždy uvedena na letáčku pro daný kurz (datum a čas). Tato lekce je zdarma a jako jediná je také přístupná rodičům. Děti se na této lekci vyzkouší, co budou v daném kurzu v průběhu roku dělat a zda je to bude bavit. Rodiče se po této lekci rozhodnou, zda dítě závazně přihlásí do kurzu či nikoliv.

PLATBA KURZOVNÉHO - POLOLETÍ/CELÝ ROK

Platba kurzovného se provádí vždy na dané pololetí nebo na celý školní rok. Platbu proveďte vždy až po první ukázkové lekci a až po VYZVÁNÍ, které Vám přijde na Váš email. Částku za Vámi vybraný kurz uhraďte bankovním převodem na účet 2700852916/2010 s variabilním symbolem 20182019. Do poznámky nezapomeňte uvést jméno a příjmení dítěte + město, kde bude Vaše dítě kurz navštěvovat. V případě, že si nebudete jisti částkou za kurz, můžete se obrátit na email info.cvicsnami@gmail.com nebo na telefonní číslo +420 777 471 186. Rádi Vám poradíme. Platbu je nutné provést tak, aby byla připsána nejpozději den před účastí Vašeho dítěte na následujícím tréninku. V případě, že víte, že platbu do uvedeného data z jistého důvodu nebudete moct provést, dejte nám tuto informaci vědět na email info.cvicsnami@gmail.com nebo na telefonní číslo +420 777 471 186.

SANKCE ZA NEDODRŽENÍ PLATEBNÍCH PODMÍNEK

V případě nedodržení výše vypsaných platebních podmínek si organizátor kurzu vyhrazuje právo zamítnout dítěti vstup na daný kurz. Ocitne-li se účastník v prodlení s úhradou kurzovného o víc jak 10 dnů od data, které je stanoveno v platebních podmínkách (aniž by to organizátorovi kurzu předem oznámil) je povinen uhradit pokutu ve výši 20% kurzovného. Pozn. Bohužel máme čím dál tím více zkušeností s neplatiči. Vždy se dá na všem domluvit, ale je nutné komunikovat. Účastníkovi nevzniká nárok na vrácení kurzovného při překážkách bránících jeho účasti na lekcích, jež vznikly na jeho straně. Kurzovné, resp. jeho poměrná část, bude vráceno pouze v případě dlouhodobé nemoci potvrzené lékařem (tj. více jak 1 měsíc).

ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY A UJEDNÁNÍ

Každoročně bojujeme v měsících prosinec - únor s počasím, které je nevyzpytatelné (sníh, námraza, nesjízdné silnice, atd.). V případě, že vedení Cvicsnami usoudí, že přejezd lektorek z místa bydliště do místa, kde má proběhnout lekce je životu nebezpečný, vyhrazuje si právo danou lekci max. 1 hodinu před začátkem lekce zrušit. Tato zrušená lekce bude nahrazena o prázdninách, volnu nebo na konci roku (prodloužením kurzu o dané lekce). Děkujeme za pochopení.

CO S SEBOU NA JEDNOTLIVÉ LEKCE

Děti musí mít na každou lekci sportovní oblečení - kalhoty/kraťase/třičtvrťáky a tričko/tílko. Na nohou musí mít pevnou obuv (botasky, tenisky). V papučích nebo pantoflích bude dětem vstup na lekci zakázán. Bezpečnost a zdraví dětí je pro nás na prvním místě. S sebou dětem vždy také nezapomeňte dát láhev s pitím. Slečny musí mít stažené vlásky do culíku, copu, drdolu. Lektor přebírá za dítě zodpovědnost jen v rámci dané lekce - tzn. od začátku do konce hodiny. Př. Když lekce probíhá od 15:00 - 16:00 hodin, má lektor zodpovědnost pouze v této době. Po skončení lekce přebírá zodpovědnost za dítě opět jeho rodič. V případě, že dítě musí odejít z hodiny dříve, je třeba napsat lektorce papírek s informací o dřívějším odchodu z lekce (jméno a příjmení dítěte, datum + čas a podpis rodiče).

Vaše děti se mohou již teď těšit na skvělou zábavu a spoustu zážitků nejen na lekcích. Bude to úžasný školní rok 2018/2019


____________________________________________

Pravidla dětských kurzů ZDE: https://docs.google.com/document/d/1D7ZRfhWSvnAokApHseykBHP2wCTcLSAq5CdzTkCPLcU/edit

Souhlas dle GDPR ke stažení/tisku ZDE: https://docs.google.com/document/d/1wq8e5wbNy-71Ycdg3HAhSwDniX34orSY9wTqRSfiK6Y/edit