RESTART MARATON aneb Spalování #korona tuků

 • Kdy? Sobota 10. 10. 2020 od 9.15 h
 • Kde? Boskovice - Active studio Anety Kuklínkové na Modré věži 

(Komenského 2302 - prostory se nachází na autobusovém nádraží v budově sportovního a obchodního centra Modrá věž, snadné parkování přímo u budovy)

  Lektorky: Aneta Kuklínková, Aneta Jarůšková
  Program:

 • 9.15 - 9.25 - Start akce, úvodní info (sál bude otevřen již od 9.00)
 • 9.30 - 10.20 - Body therapy - Aneta Kuklínková
 • 10.30 - 11.20 - Zumba - Aneta Kuklínková
 • 11.30 - 12.30 - Fit jump (jumping na Insportline trampolínách  + tabata + streching) - Aneta Jarůšková

Možnost jít na jednu nebo více lekcí. Nutná závazná rezervace na tel.: 605159256 nebo na email info@anetakuklinkova.cz (po přihlášení zašleme další info)

Zvýhodněné vstupné při platbě předem na účet. 

Přihlášky nejpozději do čtvrteční půlnoci 8. 10. 2020. Stačí uvést Vaše jméno, telefon, email a informaci, na kolik chcete jít lekcí. 

Ceník:

Celá akce (3 lekce): 

 • 250,- Kč - klasické vstupné / 280,- Kč - na místě
 • 230,- Kč - studenti a mateřská dovolená / 260,-Kč - na místě
 • 190,- Kč - děti do 15-ti let / 220,- Kč - na místě

1 lekce: 

 • 100,- Kč - klasické vstupné / 110,- Kč - na místě
 • 90,- Kč - studenti a mateřská dovolená / 100,- Kč - na místě
 • 70,- Kč - děti do 15-ti let / 80,- Kč - na místě 

Pokud jste navštěvovali kurzy Cvicsnami.cz, můžete využít nevychozené vstupy. uveďte prosím tuto informaci do přihlášky.

Kapacita sálu omezena. 

Už se moc těšíme, až si dáme společně pořádně do těla!!!

Charakteristika lekcí na maratonu

Body therapy - jednoduchá relaxační lekce spojující posilovací, protahovací a uvolňovací cviky. Využití různých technik cvičení jako jsou balanční techniky, prvky pilates, yogy apod. Klidné cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, pokročilosti a fyzické zdatnosti. Protáhneme a posílíme celé naše tělo, redukujeme stres a harmonizujeme mysl. Atmosféru na lekci podpoří svíčky a oleje.

Zumba - představuje dynamický a velice zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Důležitou součástí lekce je dynamická latinsko - americká hudba. Zumba využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue, cumbie, samby, flamenca aj.. Je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází k efektivnímu spalování tuků a k formování celého těla. Lekce je určena pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví, kondici či taneční zkušenosti. Zumba není skvělá jen pro vaše tělo, ale především pro vaši mysl a dobrou náladu. Přijďte se vytančit z každodenních starostí a stresu!

Fit jump - (jumping na Insportline trampolínách + tabata + streching) -  komplexní posílení svalů celého těla, posílení hlubokých vnitřních svalů, vysoký výdej a rychlé spalování tuků (vhodné na hubnutí), příznivý vliv na kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalo, příznivě ovlivňuje kondici svalů pánevního dna (nevhodné v těhotenství a pro ženy hned po porodu). 

Podstatou JUMPINGu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Významně se zlepšuje koordinace pohybu, rovnováha a kondice. 

Tabata je velmi moderní kardiovaskulární cvičení, které prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase.  Tabata rozvíjí nejen svalovou sílu, ale i vytrvalost. 

Tabata je pouze krátkou součásti lekce Fit jump, využíváme zábavných prvků ve spojitosti s trampolínkou.

Důležitou součástí lekce je streching, kdy s lektorkou poctivě protáhnete a zrelaxujete celé tělo.