STRONG

STRONG

Nation

Překonejte své limity!  

STRONG Nation je fitness program kombinující intervalový trénink ve vysoké intenzitě se synchronizovanou motivační hudbou vytvořenou speciálně pro tento program.

Základem jsou typické cviky s vlastní vahou těla - dřep, jumping jacky, kliky, angličáky, planky atp., prvky atletického tréninku a bojových sportů. Během lekce procvičíte celé tělo. Cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopností jednotlivce. 

I přesto, že program byl vytvořen společností Zumba, tak se nejedná o taneční lekci. 

Lekce je sestavena ze 4 kvadrantů. Očekávat tak můžete počáteční rozehřívací sestavu, první intenzivní část, druhou dynamickou část stimulující ten nejlepší výkon, sestavu se cviky na podlaze a závěrečné protažení. V každé části lekce budete spalovat kalorie, zatímco posílíte ruce, nohy a břišní svaly.

Lekce vám zvýší tepovou frekvenci a zlepší náladu. 

Budete potřebovat: pití, boty do tělocvičny, oblečení na cvičení, ručník

  • Lekce STRONG Nation se uskuteční každé ÚTERÝ 19.15 - 20.15
  • Místo: Tryger Blansko(zrcadlový sál - vedle Billy - nad Autodíly Krejčí)
  • Lekci vede oficiální Strong Nation - lektorka Aneta Kuklínková, která je aktivní členkou SYNC, což znamená, že se pravidelně vzdělává u světových leaderů této společnosti.

Nutná rezervace na info@anetakuklinkova.cz nebo tel.: 605159256 (sms) ve formě jméno a příjmení, e-mail, telefon

Akční cena za lekci do konce roku 2023 - 100,- Kč (platba na místě).

Pokud se na zarezervovanou lekci nemůžete dostavit, prosím VÁS o včasné odhlášení (smskou nebo e-mailem), ideálně do 8.00 v den konání lekce.

Na všechny se už teď moc těším!!! 

Začínáme v úterý 21.11.2023!!!